Sinop’un Boyabat ilçesinde, Boyalı köyündeki Boyalı Barajı kıyısında düzenlenen Gençlik ve Doğa Kampı etkinliği, üniversite öğrencileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. İki gün süren kampta, sportif etkinliklerin yanı sıra müzik dinletisi de sunuldu. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Faruk Erdem, kampın ilçenin tanıtımı açısından verimli geçtiğini belirtti ve doğa kamplarının her mevsim yapılması gerektiğini vurguladı.